Další sporty

Bitka v NBA! V duelu Orlanda s Detroitem padla rána pěstí a tři vyloučení

V utkání basketbalové NBA mezi Orlandem Magic a Detroitem Pistons došlo k potyčce obou týmů u střídaček, která vedla k vyloučení tří hráčů. Jeden hráč Detroitu dokonce dal soupeři pěstí do hlavy.

Půl minuty před koncem prvního poločasu se Moritz Wagner z Orlanda a Killian Hayes z Detroitu hnali za míčem na půlku Magic. Wagner věděl, že když se dotkne míče bude se pískat proti jeho týmu, kvůli přihrávce "přes půl".

Wagner zpomalil a Hayes se ho snažil oběhnout podél postranní čáry, ale hráč Orlanda do něj strčil a odmrštil ho až na jeho lavičku náhradníků. Ta si to nenechala líbit a hned se do Wagnera pustila. Postupně se do strkanice zapojili všichni hráči a také členové realizačních týmů.

Hayes sám se Wagnerovi pomstil. Když se mu podařilo zvednout, prodral se zezadu k protihráči a udeřil ho pěstí do hlavy. Ten se skácel k zemi a vypadalo to, že je v bezvědomí. "Je v pořádku," řekl Franz Wagner, Moritzův mladší bratr podle nba.com

Související obsah

​Řadě hráčů Orlanda hrozilo vyloučení za to, že během potyčky opustili prostor své lavičky. Nakonec byli vyloučení tři hráči. Moritz Wagner za hrubý faul a také Killian Hayes a Hamadou Diallo z Detroitu za své chování při následné strkanici před lavičkou Pistons. 

Zápas nakonec vyhráli domácí hráči Detroitu 121:101, ale v tabulce východní konference jsou stále na posledním místě. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události