Fotbal

Alves si ve vězení už zahrál první zápas. Na cele je s bodyguardem Ronaldinha

Alves si ve vězení už zahrál první zápas. Na cele je s bodyguardem Ronaldinha
Brazilský fotbalista Dani Alves | Zdroj: Profimedia

Legenda fotbalové Barcelony a jeden z nejúspěšnějších fotbalistů na klubové úrovni je od 20. ledna za mřížemi. Daniel Alves se údajně ve vězení chová příkladně, a už dokonce stihl odehrát první zápas. Španělské deníky ovšem popisují také jeho spoluvězně či jeho stravu.

Brazilská ikona a dlouholetý hráč Barcelony, PSG či Juventusu je uvězněn v katalánském vězení Brains 2 v obci Sant Esteve Sesrovires. Rodák z Juazeira je obviněn ze sexuálního napadení v brazilském klubu, kterého se měl dopustit na konci roku 2022. 

Očekává se, že jeho právník Cristabal Martell podá odvolání a požádá o předběžné propuštění brazilského pravého obránce. Držen je totiž bez možnosti propuštění na kauci. Zatím je ale devětatřicetiletý Alves ve vazbě. Deník Marca s odvoláním na katalánské noviny uvádí, že adaptace fotbalisty je příkladná.

Související obsah

Trojnásobný vítěz Ligy mistrů údajně už odehrál spolu s ostatními vězni první zápas na vězeňském dvorku. Dojít k tomu mělo minulý čtvrtek a přítomnost brazilské hvězdy prý pořádně přilákala pozornost ostatních spoluvězňů. 

Marca informuje také o tom, s kým je Dani Alves na cele. Jednat se má o Brazilce, který je známý pod jménem Coutinho a proslavil se například tím, že byl bodyguardem slavného Ronaldinha. Stejný muž působil také jako vyhazovač v některých barcelonských klubech. 

Související obsah

Další zdroje informují o tom, co si naposledy hráč mexického Pumasu pořídil za vězeňskou kartu, která má hodnotu 100 eur (necelé dva a půl tisíce korun). Mezi jeho nákupy mají patřit například čtyři konzervy tuňáka, čtyři jogurty, flaška šamponu, deodorant a několik energetických nápojů.

Alves si zahrál také za PSG, které na začátku týdne deklasovalo amatérský tým v poháru. Řádil Mbappé:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události