Další sporty

Hráč NBA hodil jeden z nejhezčích košů z půlky všech dob. Ani se z toho neradoval

Německý basketbalista Dennis Schröder vstřelil v noci na středu jeden z nejhezčích košů z půlky hřiště všech dob. Jeho samotného to ale příliš nenadchlo. Po odhozu se otočil a bez zájmu odešel. Když si všiml, že míč spadl do koše, vůbec to neslavil.

Utkání mezi New Yorkem Knicks a Los Angeles Lakers nabídlo vyrovnanou podívanou. V prvním poločase byl rozdíl mezi oběma týmy maximálně osm bodů a tři vteřiny před odchodem do šaten vedli domácí 53:49. Lakers se povedlo za vlastním košem rychle rozehrát a dostali míč na Dennise Schrödera, který vystřelil společně s klaksonem. A podle řeči těla bylo znát, že ani on sám nevěřil, že může být úspěšný. 

Po parádní střele ale míč skončil v koši. Spoluhráči zvedli ruce nad hlavu a vydali se svému spoluhráči pogratulovat. Německý basketbalista si s nimi bez většího zájmu plácl a odebral se do kabin. I díky těmto třem bodům se Lakers povedlo dovést zápas do prodloužení, ve kterém následně uspěli a vyhráli 129:123.

Související obsah

​Schröder měl před několika dny problémy s policií. Strážci bezpečnosti jej podle webu AS zastavili a nasadili mu pouta. Jeho cadillac měl totiž státní poznávací značku auta, které bylo hlášené jako kradené. Celé nedorozumění se ale brzy vysvětlilo, protože Schröder policii řekl, že má dva cadillacy a jeden z nich byl prodán, i když jej stále oficiálně vlastnil. Na místě bylo 30 policistů. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události