Hokej

Trenér New Jersey Devils byl zatčen. Policie jej propustila na kauci

Trenér New Jersey Devils byl zatčen. Policie jej propustila na kauci
Andrew Brunette | Zdroj: Profimedia

Andrew Brunette, který v hokejovém New Jersey Devils plní roli asistenta hlavního trenéra, byl zatčen. Podle záznamů z věznice Broward County byl v oblasti Deerfield Beach policejní hlídkou zastaven a obviněn, že řídí pod vlivem alkoholu. Zároveň mu také vůbec nepomohlo, že dvakrát ignoroval stopku. Po zaplacení kauce ve výši 500 dolarů (11 tisíc korun) byl propuštěn na svobodu.

O Brunettově prohřešku se dozvěděl i klub, který nyní shromažďuje potřebné informace. Podle zámořských médií byl asistent trenéra New Jersey Devils v baru se svojí manželkou, která mu řekla, ať neřídí, protože je na místě policie. Když jej strážníci odchytli, byl nejistý na nohou a nemluvil zřetelně. 

Brunette působí v New Jersey Devils první sezonu a má podíl na zlepšení týmu, který se momentálně nachází na čtvrtém místě Východní konference. Ďáblové mají velkou šanci se po pěti letech probojovat do play-off. Předtím působil jako dočasný hlavní trenér Floridy Panthers, kde převzal funkci po Joelu Quennevilleovi. Ten rezignoval kvůli tomu, že byl obviněn ze sexuálního zneužívání. Panthers jej vyhodili po vypadnutí z play-off, přestože s týmem vyhrál celou základní část NHL.

Související obsah

​V minulé sezoně byl také jedním z kandidátů na cenu pro nejlepšího trenéra sezony. Tím se nakonec stal Darryl Sutter z Calgary. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události