Fotbal

Fotbalová tragédie. V Africe zemřel mladý reprezentant, pobodali ho na ulici

Fotbalová tragédie. V Africe zemřel mladý reprezentant, pobodali ho na ulici
Fotbal zasáhla smutná zpráva (cropped) | Zdroj: Profimedia.cz

Fotbalový klub ze Stellenbochu v Jihoafrické republice přišel s velice smutným sdělením. Po potyčce na ulici zemřel nadějný obránce a mládežnický reprezentant Oshwin Andries. Ten byl pobodán nožem a svým zraněním podlehl. Podrobnosti by mělo zjistit vyšetřování.

Bylo mu teprve devatenáct let a měl našlápnuto ke skvělé kariéře. Stal se dokonce nejmladším střelcem klubu Stellenbosch FC v historii DStv Premiership. Kapitán reprezentační dvacítky Jihoafrické republiky Oshwin Andries už ale svůj fotbalový talent nerozvine. 

Po potyčce na ulici ho podle očitých svědků pobodal kolemjdoucí. Mladý bek si z něj sice prý dělal legraci, muž ale situaci neunesl a vytáhl na fotbalistu nůž, kterým zaútočil. Andries následně svým zraněním podlehl. 

Související obsah

​O skonu svého talentu informoval jeho klub Stellenbosch FC. "Klub s hlubokým zármutkem přijal zprávu o předčasném odchodu nadějného obránce Oshwina Andriese. V této fázi nejsme schopní poskytnout další informace a žádáme, aby bylo v této těžké chvíli respektováno soukromí hráčovy rodiny. Naše myšlenky jsou s jeho rodinou, blízkými i přáteli," napsali zástupci jeho celku v prohlášení

Podrobnosti by mělo přinést další vyšetřování. Stejně tak hodlá o dalších novinkách v případu informovat sám klub.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události