Fotbal

U Atsua prý došlo ke špatné identifikaci. Stále nevíme, kde je, říká jeho agent

U Atsua prý došlo ke špatné identifikaci. Stále nevíme, kde je, říká jeho agent
Christian Atsu | Zdroj: Profimedia

V pondělí vyšla na svět zpráva, že ghanský fotbalista Christian Atsu byl po zemětřesení v Turecku nalezen v sutinách a se zraněními převezen do nemocnice. O dva dny později je ale všechno jinak. Podle jeho agenta došlo ke špatné identifikaci a stále tak není známo, kde hráč Hataysporu je.

Viceprezident klubu Mustafa Özat v pondělí uvedl, že hráč byl zachráněn a je v nemocnici. Jenže podle všeho tomu tak není. Agent ghanského fotbalisty Nana Sechere nyní přišel s nepříjemnou zprávou. "Děláme vše pro to, abychom Christiana našli. Jak si asi dokážete představit, pro jeho rodinu je to stále zničující období. Stále nevíme, kde je," napsal na svém twitteru.

Manažer Hataysporu Volkan Demirel řekl tureckému webu Spor Arena, že zatím nejsou zprávy o tom, kde Atsu je. Stejně tak je stále pohřešovaný sportovní ředitel klubu Taner Savut.

"Kdyby byli v nemocnici, jak se říkalo, nemyslíte si, že bychom se o tuto zprávu podělili? Nebuďte si, prosím, jistí, že přežili. Nemělo by se psát, že jsou naživu," pokračoval Demirel.

Související obsah

​Ghanská velvyslankyně v Turecku řekla rozhlasové stanici Joy FM, že v Atsuově případu dál panuje velký zmatek. "Ministerstvo zahraničních věcí informovalo, že by rádo potvrdilo, že byl Christian Atsu nalezen a poslán do nemocnice. Nicméně v tom zmatku, což je za daných okolností pochopitelné, si zatím nejsou jistí, do které nemocnice byl poslán," řekla velvyslankyně.

"Ve středu ráno mě ministerstvo ujistilo, že tvrdě pracuje na tom, aby zjistilo, kam byl odvezen. Co nejdříve se mi ozvou, protože jsem jim řekla, že se na něj musím jít podívat," dodala na závěr.

Po zemětřesení v Turecku je pohřešováno několik sportovců:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události