Další sporty

Známý sportovní pár se rozešel. Pořád mi vibruje mobil, směje se švédská kráska

Známý sportovní pár se rozešel. Pořád mi vibruje mobil, směje se švédská kráska
Švédská lyžařka Frida Karlssonová | Zdroj: Profimedia.cz

Frida Karlssonová a William Poromaa se rozešli. Jedna z nejhezčích lyžařek oznámila po mistrovství světa v klasickém lyžování rozchod s dlouholetým partnerem. Sama pak přiznala, že je její mobil pořádně v kurzu a že si užívá svobodný život.

Frida Karlssonová a William Poromaa tvořili jeden z nejznámějších sportovních párů. Před rokem se od sebe odstěhovali a věnovali se více svým lyžařským kariérám. Vztah sice udržovali, ale nejspíše to nebylo ono. 

Známá dvojička se prý rozešla už na podzim minulého roku, ale tuto informaci drželi pod pokličkou a chtěli jít s pravdou ven až po světovém šampionátu. Mezi fanoušky se to dostalo jen den poté, co Poromaa získal pro Švédsko mezi muži první medaili z MS po šesti letech. Na 50kilometrové trati doběhl pro bronz.

Související obsah

Web Aftonbladet dokonce pořídil s medailistkou z olympijských her rozhovor a ptal se jí na to, jak nyní žije. "Mobil stále vibruje," usmívala se třiadvacetiletá lyžařka. "Aktuálně si užívám svobodný život," pokračovala Karlssonová. "Jsme stále dobří přátelé a přeji mu hodně úspěchů," dodala krásná Švédka.

Karlssonové se na letošním šampionátu dařilo o poznání lépe než jejímu expartnerovi. Získala dvě stříbrné a dvě bronzové medaile.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Frida Karlsson (@fridakarlsson)

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události