MMA

Vémolův útěk z klece? Vykašlal se na to, nepodal mi ani ruku, říká Kincl

Vémolův útěk z klece? Vykašlal se na to, nepodal mi ani ruku, říká Kincl
Patrik Kincl | Zdroj: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Hodně spokojený mohl být po zápase Patrik Kincl. Český MMA fighter dokázal udržet pás střední váhy v organizaci OKTAGON, a navíc si připsal skalp Karlose Vémoly, kterého porazil na body. Kincla následně ale zamrzelo chování jeho soupeře, který ihned po skončení duelu zmizel z klece a následně se neobjevil ani na tiskové konferenci.

"Trošku mě mrzí, že tady není a že se na to vykašlal. Vlastně mi ani nepodal ruku po zápase," prohlásil na pozápasové tiskové konferenci Patrik Kincl. Jeho soupeř Karlos Vémola totiž ihned po vynesení verdiktu odešel z klece a v doprovodu týmu zmizel v šatně, následně se nezúčastnil ani tiskové konference. 

Jinak si však mohl 33letý český zápasník užívat slastný pocit vítězství. "Hlavně jsem porazil Karla při jeho vlastní hře. Pro mě je to ještě větší vítězství, než kdybych ho tady vypnul v prvním kole. Byla to hra, ve které jsem ho dokázal přejet. Děkuji moc za podporu," prohlásil spokojený Kincl, který uhájil pás střední váhy. 

Související obsah

​Zatímco Kincl působil po zápase poměrně svěžím dojmem, Vémola byl viditelně potlučený a měl nateklé obě oči. "Nevíme, jestli jel do nemocnice, nebo co se vlastně přesně stalo. Nemohl ani pořádně mluvit," doplnil na instagramu promotér OKTAGONU Ondřej Novotný. 

"Samozřejmě to pro něj není dobré po mentální stránce. Ta zdravotní stránka se spraví. Ale tohle je prostě velká prohra," dodal Novotný na adresu Karlose Vémoly. 

Související obsah

Ondřej Novotný byl i hostem pořadu K. O. magazín:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události