Další sporty

Matka slavného boxera válčí s rakovinou, syn jí po výhře poslal dojemný vzkaz

Matka slavného boxera válčí s rakovinou, syn jí po výhře poslal dojemný vzkaz
Boxer Chris Billam-Smith | Zdroj: Profimedia.cz

Anglický boxer Chris Billam-Smith momentálně nezažívá dobré období, protože jeho maminka bojuje s rakovinou. Dvaatřicetiletý sportovec přesto dokázal vybojovat v zápase Světové boxerské organizace (WBO) titul mistra světa. Ten okamžitě věnoval právě své matce.

"Mami, tohle je pro tebe. Moc tě miluju," poslal Billam-Smith dojemný vzkaz poté, co v zápase o mistrovský titul organizace WBO porazil Lawrence Okolieho. Jeho matka se totiž léčí z rakoviny prsu, a tak jí chtěl rodák z Bournemouthu udělat radost. 

Na duel přitom neměl úplně ideální přípravu. Celý týden před velkou bitvou kvůli vlastní nemoci strávil v posteli. "Je to šílené, celý týden mi bylo špatně. Od úterý do čtvrtka jsem nejedl. Neměl jsem žádnou energii. Týden jsem ležel v posteli," uvedl podle Daily Mail

Související obsah

​Triumfem si ale splnil celoživotní sen. Soupeři, kterého velmi dobře zná, navíc ukončil osmnáctizápasovou šňůru výher. "Celý můj život až do tohoto okamžiku utekl tak rychle. Nemám slov. Je to perfektní. Nebyl to nejzábavnější boj, ale věřím, že jsem udělal dost pro to, abych to vyhrál," uzavřel.

Hostem K. O. magazínu byl nedávno šéf českého boxu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události