Fotbal

Hvězda United čelí trestnímu oznámení. Měla mlátit přítelkyni, když byla těhotná

Hvězda United čelí trestnímu oznámení. Měla mlátit přítelkyni, když byla těhotná
Křídelník Manchesteru United Antony | Zdroj: Profimedia

Brazilský fotbalový křídelník Antony má zaděláno na velký problém. Jeho bývalá přítelkyně Gabriela Cavallinová na něj v pondělí podala trestní oznámení, protože ji údajně během dvouletého vztahu hned čtyřikrát fyzicky napadl. Jednou se tak prý stalo, když byla v sedmnáctém týdnu těhotenství. O dítě následně přišla.

Antony přestoupil do Manchesteru United loni v létě za astronomických 95 milionů eur (2,2 miliardy korun), ale zatím se mu v novém angažmá nedaří podle představ. Nyní to vypadá, že bude mít problémy i v soukromém životě. Jeho bývalá přítelkyně Gabriela Cavallinová na něj podala trestní oznámení za domácí násilí, ublížení na zdraví a vyhrožování. S informací přišla brazilská ESPN.

Gabriela Cavallinová, která se živí jako dýdžejka a digitální influencerka, ve své výpovědi policii přiznala, že s Antonym měla vztah skoro dva roky. Během této doby mělo dojít čtyřikrát k domácímu násilí. Poprvé se tak mělo stát v červenci 2022, kdy byla Cavallinová v 17. týdnu těhotenství. Předcházel tomu rozchod v nočním klubu, načež ji brazilský fotbalista táhl za paži a vlasy a následně strčil do auta. V tom samém měsíci o očekávané dítě přišla, ale nedává to do přímé souvislosti s Antonyho agresí. 

Související obsah

​I přes to všechno se ale pár dal v srpnu téhož roku znovu dohromady. Cavallinová se za ním přestěhovala do Nizozemska a poté i do Anglie, kam fotbalista na konci srpna přestoupil. K fyzickému útoku mělo dojít opět v lednu 2023 v bytě Cavallinové. Antony ji měl napadnout, protože byl žárlivý. Dalším dvěma napadením měly být přítomné i kamarádka Cavallinové a Antonyho matka. Mladá dýdžejka měla být zraněna rozbitou sklenicí, která jí způsobila řeznou ránu na prstu. Antony jí měl také rozbít mobilní telefon, aby nemohla zavolat pomoc. 

20. května mělo dojít i k vyhrožování, kdy měl své bývalé přítelkyni říct, že pokud ji s někým uvidí, tak ji zabije. Na základě těchto informací požádala Cavallinová o policejní ochranu.

Do finále FA Cupu proti Manchesteru City Antony kvůli zranění nenastoupil:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události