APLIKACE TN.CZ
Fotbal

Salaha neprodáme, zní z Liverpoolu. Reds odmítli další obří nabídku z Arábie

Salaha neprodáme, zní z Liverpoolu. Reds odmítli další obří nabídku z Arábie
Mohamed Salah slaví gól proti Leedsu | Zdroj: Profimedia.cz

Letní přestupové období končí v Saúdské Arábii 7. září, a tak se tamní kluby stále snaží podepsat co nejvíce hráčů z Evropy. Velký zájem je momentálně o Mohameda Salaha, za kterého Al Ittihad poslal novou vylepšenou nabídku ve výši 150 milionů liber včetně bonusů (4,2 miliardy korun). Liverpool si ale stále stojí za svým a nehodlá svoji hvězdu prodat.

Úřadující šampion saúdskoarabské ligy Al Ittihad v létě podepsal celou řadu známých jmen evropského fotbalu. Během přestupního období získal N'Gola Kantého, Fabinha nebo Karima Benzemu. Dalším velkým cílem se stala opora Liverpoolu Mohamed Salaha, na kterého předložil už několikátou nabídku. 

Trenér Reds Jürgen Klopp ale nechce o prodeji svého klíčového hráče ani slyšet a podle BBC na tiskové konferenci řekl, že Salah zůstane věrný Liverpoolu. "Na tom se nic nemění. O tom absolutně není pochyb. Není co víc dodat," konstatoval bez váhání německý kouč.

Související obsah

​Tato slova na sociálních sítích potvrdil i Salahův agent Ramy Abbas. "Mohamed zůstává oddán Liverpoolu. Pokud bychom letos uvažovali o odchodu z Liverpoolu, loni v létě bychom neprodloužili smlouvu," odmítá přestupové spekulace. Egyptský křídelník má v Liverpoolu platný kontrakt do června 2025.

Pokud by Liverpool svoji hvězdu prodal, už by neměl mnoho času na sehnání náhrady, protože přestupové období v Anglii končí o půlnoci z pátku na sobotu. I tento fakt pravděpodobně udrží Salaha v současném působišti. 

V generálce na novou sezonu se Salah blýskl gólem a asistencí:

TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Související témata

Důležité Události