Italská Neapol si v Serii A zastřílela a s přehledem porazila Lecce 4:0. Trefil se i útočník Victor Osimhen, o kterém se toho v týdnu hodně napsalo. Nigerijský fotbalista přišel do hry ve druhém poločase. V dalším zápase italské ligy Inter Milán vyhrál na hřišti Salernitany díky čtyřem brankám Lautara Martíneze a AC Milán porazilo Lazio Řím.
Osimhen se tak trefil ve druhém utkání v řadě a nejlépe odpověděl na kauzu, která se momentálně uvnitř klubu odehrává. Vše odstartoval samotný klub, který zveřejnil na sociálních sítích video, kde Nigerijce zesměšnil. Victor Osimhen si následně smazal z instagramu všechny fotky v neapolském dresu a jeho agent prohlásil, že proti klubu chystá právní kroky.
Neapol se už hráči omluvila, sám Osimhen se ale ke kauze ještě nevyjádřil. Zatím tak nigerijský fotbalista činí pouze skrze góly a jejich neslavení.
Stejně tomu bylo i v sobotním utkání proti Lecce. Victor Osimhen sice nastoupil až do druhého poločasu. V 51. minutě ale přišla jeho chvíle, když si naskočil na centr a hlavou skóroval.
Neapol nakonec porazila Lecce 4:0 a vyhrála podruhé v řadě. Kromě úřadujícího mistra Serie A se v sobotu představil i AC Milán, který na domácí půdě porazil Lazio Řím. Góly padaly až ve druhé půli. Nejprve se prosadil Pulisic a výhru 2:0 stvrdil v 88. minutě Okafor.
Podívejte se na sestřih utkání AC Milán – Lazio Řím:
Inter Milán zvítězil na hřišti Salernitany 4:0. O všechny branky hostů se postaral ve druhém poločase Lautaro Martínez, který přišel na hřiště až v 54. minutě. Za stavu 1:0 pro Inter mohli hráči Salernitany zdramatizovat utkání, ale jejich vyrovnávací gól kvůli ofsajdu neplatil.
Na všechny góly Martíneze se podívejte zde:
Italská Serie A, výsledky:
Lecce – Neapol 0:4 (0:1)
Branky: 16. Østigaard, 51. Osimhen, 88. Gaetano, 90+5. Politano (pen.)
AC Milán – Lazio Řím 2:0 (0:0)
Branky: 60: Pulisic, 88. Okafor
Salernitana – Inter Milán 0:4 (0:0)
Branky: 62. Martínez, 77. Martínez, 85. Martínez (pen.), 89. Martínez