Fotbalisté PSG zůstávají i nadále ve francouzské Ligue 1 neporaženi. Nad zachraňujícím se Le Havre zvítězili 2:1, po jednom gólu vstřelil Désiré Doué a Goncalo Ramos. Hosté kontrovali snížením po hodině hry z jediné střely na branku, na víc už ale neměli. Marseille jasně zvítězilo nad Montpellierem 5:1 a je na druhém místě na úkor Monaka, to jenom remizovalo se Štrasburkem.
Pařížané mají titul v domácí lize jistý a na trávníku hráli ve velké pohodě. Ještě více je uklidnil brzký gól, když se Doué prosadil hned v osmé minutě. To však bylo na dlouhou dobu vše, Le Havre držel skvěle chytající gólman Mathieu Gorgelin.
Pět minut po zahájení druhého poločasu však kapituloval podruhé z kopačky Goncala Ramose. Hosté sice dokázali snížit, po hodině hry se prosadil senegalský útočník Issa Soumaré. Na více se ale Le Havre nezmohl.
Prohrou 1:2 zůstává dočasně celek z přístavního města v Normandii na 16. místě, které značí účast v baráži s třetím týmem z Ligue 1. PSG naopak stále drží svůj výrazný náskok na prvním místě.
Na druhé místo poskočilo Marseille, které doma zničilo 5:1 prakticky jistě sestupující Montpellier. Na třetí příčku po remíze 0:0 se Štrasburkem kleslo Monako.