Filip Zorvan zahraniční angažmá po odchodu z Olomouce nenašel. Vypadá to, že v aktuální sezóně si opět zahraje Chance Ligu, když po něm podle informací Deníku Sport sáhl Jablonec. Střelec pěti ligových gólů z loňské sezóny si tak nejspíš zahraje v týmu, který je považován za jednu ze štik letošní sezóny.
Jablonec prožívá fantastický začátek sezóny. V sedmi zápasech získal 15 bodů, více mají na svém kontě pouze Sparta a Slavia. V úterý sice přišel o novopečeného reprezentanta Michala Berana, který přestoupil za 75 milionů korun do Olomouce, ale nejspíš za něj brzy oznámí náhradu.
Podle informací Deníku Sport přijde na sever Čech jeden z nejlepších hráčů loňské sezóny Chance Ligy Filip Zorvan. 29letému fotbalistovi loni skončila v Olomouci smlouva a toužil po zahraničním angažmá. To mu nakonec nevyšlo, ale bez fotbalu nakonec dlouho nezůstane.
Jablonec má letos vysoké ambice. Při bídné formě Viktorie Plzeň a Baníku Ostrava může pomýšlet na boj o první trojku. Naděje sice trochu oslabily odchodem běhavého Berana, ale Zorvan by měl Severočechům pomoci v ofenzivě.