Fotbal

Video: Slávisté se těší na Ligu mistrů v nové aréně

Video: Slávisté se těší na Ligu mistrů v nové aréně

Ve středu na Mikuláše se poprvé veřejnosti otevřel nově budovaný stadion fotbalové Slavie. Přestože ještě není hotový, už nyní vzbuzuje údiv. Měl by totiž být nejmodernější a nejvybavěnější arénou u nás. I proto se všichni slávisté shodují: "Už se moc těšíme."


Velké nadšení z toho, jak svatostánek sešívaných roste, projevil čestný člen představenstva kameraman Miroslav Ondříček. "Je to sen generací. Už když jsme poráželi první sloup, říkal jsem, že nad Slavií vychází slunce, aby nám posvítilo na lepší budoucnost," řekl spokojeně Ondříček.

Těší se i navrátilec v sešívaném dresu Vladimír Šmicer. "Bude to skvělé," raduje se a věří, že si Slavia v nové aréně zahraje Ligu mistrů. "Bylo by to fajn a kdyby se třeba i podařilo postoupit ze skupiny, to by byl opravdový úspěch českého fotbalu," doplnil.

Důvod k radosti už má i zástupce investora a bývalý šéf Slavie Vladimír Leška. "Ale byly doby, kdy jsem se mezi třetí a čtvrtou ráno budil pravidelně s tím, že snad stadion opravdu nebude," přiznal muž, který ale na veřejnosti od začátku tvrdil, že se Slavia nové arény dočká.

Více ve videoreportáži 

Nova.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události