Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Kachna
04.05.
VIDEO Kuchaři se zděsili!

Muž upekl kachnu, měla v sobě litr vody! Vyzkoušeli jsme to také

Pan Jindřich koupil v supermarketu kachnu a upekl ji. Jenže při pečení se z ní už po půl hodině podle jeho slov uvolnil téměř jeden litr vody, což je nejen ...

Jak to vidí MasterChef - Kristína a Lea
aktualizováno 18.04.
Jak to vidí MasterChef

"Mirkův odchod jsem obrečela," přiznala Lea. "S**e mě to!"

Ve středu mohli diváci sledovat další díl oblíbené kuchařské show MasterChef Česko. V něm se museli soutěžící poprat s výzvou v podobě mořských plodů. ...

Radek Kašpárek v MasterChef Česko:„Já se regulerně pobleju!“
17.04.
MasterChef Česko

Drsný porotce setnul soutěžícího: "Já se regulérně pobleju!“

Dnes zažije porota v kuchyni MasterChef Česko doslova horor. Někteří soutěžící připraví opravdové peklo na talíři. První výzvou jsou mořské plody, které ...

Mirek a Honza
11.04.
Povedená dvojka

Řádení na hotelu MasterChefa! V čí posteli spali Mirek a Honza?

Porotci MasterChef Česko v nejnovějším díle šokovali soutěžící, když do hry vrátili hned tři odpadlíky. Mirek se ale mohl radovat, zpátky v soutěži je ...

Obchodní sdělení

Konec školního roku – kam vyrazíte o prázdninách?

Tento týden školáci a školačky naposledy na dlouhé dva měsíce uslyší školní zvonění, a pak už hurá na zasloužené prázdniny!

MasterChef: Petr Březina a Miroslav Polák
aktualizováno 10.04.
MasterChef Česko

"Petr je nafrněný manipulátor!" tvrdí Mirek. Kdo se vrátí do show?

Už ve středu se mohou diváci těšit na další díl kulinářské soutěže MasterChef Česko. Tentokrát se v kuchyni představí devět odpadlíků, které v minulých ...

Život ve hvězdách - 2
aktualizováno 22.03.

Život ve hvězdách 21. 3. 2019

Porotce z MasterChefa Jan Punčochář nás pozval domů a ukázal nám své království. Manželka Veronika pak prozradila Honzovu nejhorší vlastnost. Imitátor ...

Jak to vidí MasterChef
aktualizováno 06.02.
Jak to vidí MasterChef

Barča promluvila o vyřazení. Z vaření raků má stále noční můry!

Ve středu večer odvysílala televize Nova další díl kuchařské show MasterChef Česko. Soutěžící si v něm museli vybrat vlastní bedýnku a ze surovin v ní ...

Co nás čeká na Nově
13.12.
program na jaro

Na Nově odstartují nové pořady: Matka odnosí dítě vlastní dceři!

Na zbrusu nové pořady se mohou v novém roce těšit diváci televize Nova. Vrátí se oblíbená kuchařská show MasterChef, reality show Výměna manželek a chybět ...

Natáčení pořadu MasterChef se změnilo v drama. Soutěžící skončil s popáleninami! - 7
aktualizováno 29.11.
už brzy Kulinářská show

MasterChef se vrací na obrazovky! Tito skvělí kuchaři budou porotci

Kulinářská show MasterChef se vrací na obrazovky TV Nova. Už za pár týdnů odstartuje boj mezi desítkami kuchařů pod dohledem elity české gastronomie.

Vaše téma - s Lucií Mickovou
aktualizováno 24.11.
Vaše téma

Finalistka MasterChefa Lucka: "Ke Kateřině žádnou zášť nechovám"

Hostem pořadu Vaše téma na TN.cz byla ve čtvrtek od 17:30 finalistka soutěže MasterChef Lucie Micková. Ráznou Lucku ve finále porazil čtyřiadvacetiletý ...