Kominíci a plynaři si stěžují, že mají teď v létě málo práce. Lidé prý nechávají kontrolu a opravy na poslední chvíli a pak je zase těžké všem zájemcům včas vyhovět.
Kominíci a plynaři si stěžují, že mají teď v létě málo práce. Lidé prý nechávají kontrolu a opravy svých topidel na poslední chvíli a pak je zase těžké všem zájemcům včas vyhovět. Téměř polovina plynových zařízení u nás je přitom podle odborníků ve velmi špatném stavu.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz