Zpravodajství

Co uvidíte v neděli v TALENTMANII? Malá nápověda

Co uvidíte v neděli v TALENTMANII? Malá nápověda
Zdroj: Oficiální zdroj

Už tuto neděli po Televizních novinách na Nově se můžete podívat na první díl očekávané show Talentmania.

Celá páteční Snídaně s Novou se Talentmanii věnovala. Vysílání oblíbeného pořadu TV Nova Snídaně s Novou bylo naprosto jedinečné, neslo se totiž v duchu dlouho očekávané nejzábavnější show letošního podzimu na Nově Talentmanie.

Mezi hosty vysílání nechyběli ani nejpopulárnější spíkr v zemi a moderátor Talentmanie v jedné osobě Leoš Mareš, tvůrce projektu Vítek Pokorný nebo například české adeptky na post Leošovy spolumoderátorky Nikol Moravcová, Božidara Richterová a Hanka Zajíčková.

Vítek Pokorný také prozradil, na co se můžeme těšit už v neděli večer. Kromě Leoše Mareše a porotců Zdeňka Trošky, Aleny Šeredové, Adely Banášové a Pala Habery to budou i první talenti. "Chybět nebudou malé děti, které dokážou mnohé. Těšit se můžete např. na malého kluka, který si z hlavy pamatuje všechny odjezdy a příjezdy vlaků,“ řekl tvůrce projektu Talentmanie. "Dále to bude i tříletá holčička, která si už v 18 měsících pamatovala všechny vlajky světa,“ dodal Pokorný.

Podívejte se na to, co říkal ve Snídani s Novou Vítek PokornýSoutěžit se bude v různých kategoriích. Uvidíte, co všechno dokážou Češi v "disciplínách“ děti, tanec, cirkus, comedy, zpěv, hudební nástroje a jiné.
 

ora, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz