Zpravodajství

Milionářem snadno a rychle: bizarní nápady, které uspěly

Milionářem snadno a rychle: bizarní nápady, které uspěly
Zdroj: oddee.com

O tom, že nejlepší věci nemusí být vždycky složité, se přesvědčujeme každý den.

S lehkostí se dá i vydělat, když máte nápad. Milionářem se tak můžete stát i s myšlenkou, která vypadá zcela bizarně, jak dokazuje žebříček sestavený serverem oddee.com.

Noel Biderman uspěl se svým nápadem navrhnout seznamovací stránku jen pro vdané/ženaté. Na webu ashleymadison.com dnes hledají aférku bez závazků více než tři miliony lidí.

Matthew Osborn si v roce 1987 vymyslel firmu Pet Butler (Komorník mazlíčků), která nabízela úklid po chlupatých miláčcích. Muž, který v té době měl dvě mizerně placená zaměstnání a rodinu se druhým dítětem na cestě, svůj byznys postupně rozjel a časem měl šest nákladních aut, sedm zaměstnanců a 700 zákazníků.Dnes je firma Pet Butler, kterou dále rozvinul Matt Boswell, největší službou na úklid zvířecích exkrementů a má asi 3000 zákazníků.

Zdroj: oddee.com

Teenager Fraser Doherty začal vydělávat už jako čtrnáctiletý prodejem džemu podle receptu svojí babičky. V 16 odešel ze školy, aby se byznysu mohl cele věnovat, a dnes má na britském trhu s marmeládami desetiprocentní podíl v hodnotě 1 až 2 miliony liber.

Zdroj: oddee.com

Firma Doggles také vydělala na domácích mazlíčcích. Nabídla jim brýle, a tento šílený nápad zaujal novináře z různých médií od CNN přes People až po National Geographic. Postupně k byznysu přidali i další pomůcky: batohy, trička nebo čepice.

Zdroj: oddee.com

Žena v domácnosti Kim Levinová vydělala na vynálezu polštářku Wuvit, jehož funkce je zcela prostá. Je možné ho dát do mikrovlnky a on po chvíli mikrovlnění desítky minut vydává teplo. Ze sáčků s kukuřicí, které chtěla nejdříve nabízet hlavně jako dárek pro děti a obyvatele okolí, se stal hit a vydělaly velké peníze.

Naprosto střelený byl nápad jednadvacetiletého studenta Alexe tewa, který si v roce 2005 založil stránku za milion dolarů (The Million Dollar Homepage). Každý pixel na ploše 1000x1000 bodů prodával za dolar. Za pár měsíců vydělal žádaný milion, jeho napodobitelé - kteří se pochopitelně vyrojili - ale už s okopírovaným nápadem neuspěli.

Zdroj: oddee.com

Jen se třemi sty dolarů odstartovala firma Excused Absence Network, která nabízí zaměstnancům důvěryhodně vypadající omluvenky z práce. Za pouhých 25 dolarů můžete dostat lékařskou zprávu, falešné pozvání do poroty nebo dokonce autenticky vypadající program pohřebního rituálu.

Zdroj: oddee.com

Na serveru lasermonks.com můžete za výhodné ceny nakoupit cartridge do tiskáren. Firmu vymyslel otec Bernard McCoy, který zjistil, že běžné náplně jsou příliš drahé - a tak jeho kolegové začali plnit použité cartridge a levně je prodávat zájemcům z řad jednotlivců i církevních institucí. Dnes má firma každý den 200 až 300 objednávek i od škol a úřadů.

Zdroj: oddee.com

Sedmnáctiletá dívka si úspěšně vydělává tím, že prodává zájemcům pozadí pro jejich stránku na serveru MySpace a bezplatné tutoriály. Měsíčně si prý vydělá 70 tisíc dolarů a na její web WhateverLife chodí každý měsíc přes 7 milionů návštěvníků.

Zdroj: oddee.com
tn.cz / kap
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Rusko podle Britů plánuje dosadit do čela Ukrajiny “svého“ politika

Britské ministerstvo zahraničí zveřejnilo informaci, že ruský prezident Vladimír Putin plánuje spiknutí s cílem dosadit do čela Ukrajiny “svého“ tedy prokremelského politika. Velmi neobvyklé je, že uvedlo i jeho jméno. Má jím být Jevgenij Murajev, majitel médií a někdejší poslanec ukrajinského parlamentu, který se již dříve vyslovil pro ruskou anexi Krymu.

Píše se na Deník.cz