Zpravodajství

Žena MOČILA v Praze na zastávce. Policisté ji SEBRALI

Žena MOČILA v Praze na zastávce. Policisté ji SEBRALI
Močící žena. Ilustrační foto

Policií hledaná žena si ulevila na zastávce pražské hromadné dopravy.

"Strážníci z Prahy 7 zadrželi v úterý odpoledne devětačtyřicetiletou ženu, která močením znečistila konečnou zastávku městské hromadné dopravy u nádraží Holešovice," řekla mluvčí pražských strážníků Jana Přikrylová.

 
Žena dostala pokutu tisíc korun a navíc nakonec stejně skončila na policejní služebně.

ČTĚTE TAKÉ:

"Hlídka městské policie totiž při kontrole ve spolupráci s policisty zjistila, že žena z Horoměřic u Prahy je vedena na seznamu jako hledaná osoba," vysvětlila mluvčí strážníků.
 
Případ si převzali policisté z oddělení železniční policie.


Není ale zdaleka jediná, kdo měl chuť močit na veřejnosti. Podívejte se na video z jedné zahraniční benzínky. Opilá žena se tam vymočila přímo mezi regály.

 Už dříve obletělo svět video, na němž močí zpěvačka Alanis Morissette ve výtahu.

Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz