Muž bez domova zemřel v pondělí ráno v chatce v bývalé zahrádkářské kolonii na pražském Zličíně.
Policisté vyloučili cizí zavinění, příčinu smrti tak určí až nařízená pitva, potvrdila informace agentury Mediafax mluvčí policie Eva Kropáčová.
ČTĚTE TAKÉ:
Další smrt bezdomovce, tentokrát v domě Armády spásy
Tělo bylo objeveno kolem desáté hodiny, podle přivolaného lékaře muž zemřel z nezjištěné příčiny asi v devět hodin ráno. Není vyloučeno, že se stal obětí současných teplot pod bodem mrazu.
Jak dodala mluvčí pražské záchranné služby Jiřina Ernestová, záchranáři jen za prosinec evidují 15 případů úmrtí, kdy se nedá vyloučit souvislost se zimním počasím.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz