APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

PRODAL NEZLETILOU DO RAKOUSKA! Kuplíř si odsedí 5 let

Za obchodování s tak zvaným bílým masem půjde definitivně na pět roků do vězení Petr Štýbl. Dnes o tom rozhodl Vrchní soud v Olomouci.

Podle obžaloby měl muž na internetu zveřejnit inzerát, ve kterém nabízel práci v rakouském nočním klubu. Na ten se mu mimo jiné ozvala nezletilá dívka.

Štýblův komplic jí pak opatřil falešný občanský průkaz, aby prý pro ně mohla za provize pracovat v rakouských nevěstincích. Muž se hájil tím, že pro nezletilou domlouval práci barmanky, a za to, že dívka nakonec skončila jako prostitutka, prý mohl jeho komplic.

Tomu ale soud neuvěřil i s odkazem na jeho minulost, ve které byl už několikrát trestán a za obchodování s lidmi ho poslal na 5 let do věznice s ostrahou. Proti dnešnímu rozhodnutí už se Štýbl nemůže odvolat. Může ale ještě podat dovolání k nejvyššímu soudu.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz