NEŠŤASTNÁ ŽENA UŽ NECHTĚLA ŽÍT. Skočila ze střechy
Mrtvola. Ilustrační foto |
Zdroj: Mediafax
Aktualizováno
10:53, 10. 7. 2011
Sebevraždu skokem ze střechy domu v Hackerově ulici v Praze 8 - Bohnicích spáchala v neděli dopoledne jednašedesátiletá žena.
Reklama
Reklama
Policisté předběžně vyloučili cizí zavinění, žena na místě zemřela, potvrdila informace agentury Mediafax policejní mluvčí Eva Kropáčová.
Do pražských Bohnic policisté se záchranáři vyjížděli krátce po tři čtvrtě na devět dopoledne. "Paní měla vylézt na střechu a poté skočila," dodala mluvčí s tím, že přivolaný lékař již nemohl pomoci a konstatoval smrt.
Policisté nařídili pitvu, která určí přesnou příčinu smrti. Sebevraždu nadále vyšetřují a mimo jiné se zabývají motivem činu.