Sebevraždu oběšením spáchala v pátek navečer v Praze - západ nedaleko Velkých Přílep třiatřicetiletá žena. Policisté vyloučili cizí zavinění, potvrdil informace agentury Mediafax policejní mluvčí Zdeněk Chalupa.
Policisté byli k případu přivoláni kolem dvacáté hodiny. "Jde o rodinnou tragédii," dodal mluvčí.
Přivolaný lékař již pouze konstatoval smrt. Kriminalisté se nadále zabývají motivem činu.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz