Skupina ozbrojenců s výbušninami okolo těla vnikla v neděli do domu guvernéra afghánské provincie Párvan, guvernér je uvnitř. Informovala o tom agentura AFP.
"Jsem uvnitř," řekl po telefonu Abdul Basír Salandží. "Zatím tu bylo pět výbuchů."
Na místě zasahuje policie, ale zatím se nepodařilo útok překazit.
Sídlo guvernéra leží asi 50 kilometrů severně od Kábulu.
Policie v provincii Párvan je pod velkým tlakem, protože trpí nedostatkem personálu a zároveň čelí hrozbě ze strany hnutí Taliban a obecně stoupající kriminalitě.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz