Zpravodajství

VLNA SEBEVRAŽD V OSTRAVĚ! Z oken vypadly DVĚ ŽENY, muž se OBĚSIL!

VLNA SEBEVRAŽD V OSTRAVĚ! Z oken vypadly DVĚ ŽENY, muž se OBĚSIL!
Zdroj: Mediafax

Dvě ženy zemřely v Ostravě v uplynulých dnech po pádu z výšky, jeden muž se oběsil, další mladík spolykal léky a život mu zachránili na poslední chvíli. Vlnu sebevražd nyní vyšetřují policisté, zjišťují, zda se na smrti lidí nepodílel někdo další.

Poprvé zasahovala posádka rychlé lékařské pomoci v neděli brzy ráno, kdy před vchodem panelového domu v Ostravě ležela starší žena. "Pacientka utrpěla při pádu z výšky poranění hlavy a hrudníku, která měla devastující charakter. Postižená jim podlehla ještě před příjezdem záchranářů a zdravotníci již nemohli nijak pomoci," uvedl mluvčí krajské záchranné služby Lukáš Humpl.

O život přišel také dvaašedesátiletý muž, ktrerý se v úterý před polednem oběsil na trámu dřevěného altánku v ostravském lesoparku Bělský Les. Záchranáři už mu nemohli nijak pomoci, přivolaný lékař pouze konstatoval smrt.


Záchranáři pak v úterý večer vyjížděli i k pádu jednačtyřicetileté ženy v Ostravě-Zábřehu. "Žena krátce před osmnáctou hodinou vyskočila z dvacetimetrové výšky, ze sedmého patra panelového domu," potvrdil mluvčí ostravské policie Petr Svoboda. "Lékař po svém příjezdu našel postiženou se zástavou dechu i oběhu. Žena utrpěla smrtelná poranění. I v tomto případě mohl lékař záchranné služby již jen konstatovat smrt pacientky," dodal mluvčí  Lukáš Humpl.

Ani tím však sebevraždy v Ostravě neskončily, zdravotníci po šesté hodině večer zachraňovali ještě dalšího muže, který se pokusil vzít si život. "Sedmadvacetiletý muž spolykal velké množství léků, a pak se chtěl utopit ve vaně. Přivolaní záchranáři a hasiči však omámeného muže naštěstí přivedli zpět k životu a odvezli jej k hospitalizaci do nemocnice," popsal dramatickou situaci mluvčí policistů Petr Svoboda.

Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz