Sebevraždu spáchala v neděli odpoledne v Kralupech nad Vltavou sedmatřicetiletá žena.
Záchranáři se ženu snažili resuscitovat, ale lékař nakonec konstatoval smrt, potvrdil informace agentury Mediafax středočeský policejní mluvčí Jakub Vinčálek.
K činu se žena odhodlala v bytě a podle mluvčího se oběsila.
ČTĚTE TAKÉ:
TRAGÉDIE V DOMAŽLICÍCH: Dívenka (14) se oběsila! Bylo v tom EMO?
"Policisté předběžně vyloučili cizí zavinění," dodal mluvčí. Byla nařízena pitva, která určí přesnou příčinu smrti. Policisté případ vyšetřují a zabývají se motivem činu.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz