APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Proč? Oběsila se doma v Kralupech! Žena (†37) nepřežila

Proč? Oběsila se doma v Kralupech! Žena (†37) nepřežila
Zdroj: oficiální zdroj

Sebevraždu spáchala v neděli odpoledne v Kralupech nad Vltavou sedmatřicetiletá žena.

Záchranáři se ženu snažili resuscitovat, ale lékař nakonec konstatoval smrt, potvrdil informace agentury Mediafax středočeský policejní mluvčí Jakub Vinčálek.

K činu se žena odhodlala v bytě a podle mluvčího se oběsila.

ČTĚTE TAKÉ:

TRAGÉDIE V DOMAŽLICÍCH: Dívenka (14) se oběsila! Bylo v tom EMO?

"Policisté předběžně vyloučili cizí zavinění," dodal mluvčí. Byla nařízena pitva, která určí přesnou příčinu smrti. Policisté případ vyšetřují a zabývají se motivem činu.

tn.cz / Mediafax

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz