Obžalobě z trestného činu týrání svěřené osoby čelí manželský pár, který v Praze nepouštěl dva malé syny celý život ven. V případě odsouzení jim hrozí až dvanáctiletý trest odnětí svobody.
Policisté v bytě ve Vinohradské ulici v Praze objevili dva chlapce už letos v dubnu. Tříletého a rok a půl starého chlapce rodiče drželi doma údajně proto, aby je ochránili před okolním světem.
Matka obě děti porodila doma a podle zjištění policistů s nimi nebyla nikdy u lékaře a nemají ani rodné listy.
ČTĚTE TAKÉ:
Děs! Rodiče z Ostravska prodávali DĚTI do PORNA!
Soud poslal oba šestatřicetileté rodiče, kteří vyznávají takzvaný alternativní životní styl, do vazby, kde dosud zůstává otec dětí.
Chlapci byli původně převezeni do dětského centra nemocnice v pražské Krči, ale poté si je vzali prarodiče.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz