APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Atomová hrozba v USA! V Idaho evakuovali jadernou laboratoř

V americkém Idahu hořela jaderná laboratoř. Informovala o tom v úterý agentura Reuters.

Požár vzplál na střeše jedné z budov výzkumného komplexu, kde se nachází radioaktivní odpad a vyhořelé jaderné palivo. Oheň chytl od svářečského plamene.

Budova byla kvůli požáru evakuována. Zranění nejsou hlášeni a radiace podle Craiga Shulla, mluvčího Národní laboratoře v Idahu neunikla.

ČTĚTE TAKÉ:

FOTO: "Výbuch" atomové bomby vyděsil řidiče!

Laboratorní komplex, kde hořelo, se nachází v pustině na východě Idaha asi 60 km od města Idaho Falls.

tn.cz / mediafax / hru

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz