Zpravodajství

Chlapec (3) spadl do šachty. Učitelka šlapala hodinu a půl vodu, aby ho zachránila

Chlapec (3) spadl do šachty. Učitelka šlapala hodinu a půl vodu, aby ho zachránila
Zdroj: Mediafax

Školková vycházka do lesa se změnila v horor. Tříletý chlapec se zřítil do 25 metrů hluboké šachty. Před jistou smrtí ho zachránila vychovatelka, která skočila za ním a zachránila ho před utopením.

Neuvěřitelnou pohotovost prokázala sedmatřicetiletá vychovatelka ze školky v německém Oldendorfu. Před jistou smrtí v pondělí zachránila jednoho svého tříletého svěřence.

Pondělní dopoledne bylo jako stvořené k vycházce do lesa. Vychovatelky se tam vydaly se 40 dětmi. Netušili, že budou svědky dramatické události.

Tříletý chlapec přebíhal přes několik poražených kmenů. Dřevo bylo ztrouchnivělé a prolomilo se pod ním. Chlapec se okamžitě propadl do 25 metrů hluboké šachty, kterou zakrývalo. V šachtě se nahromadila voda, a to chlapce zachránilo před okamžitou smrtí.

Odvážná vychovatelka na nic nečekala a okamžitě za chlapcem skočila. Hladina vody byla tak vysoko, že žena se nemohla postavit, přesto okamžitě chňapla jednou rukou chlapce, přitiskla si ho na hruď a držela ho nad vodou – chlapec totiž ještě neumí plavat. Druhou rukou se pevně držela stěny šachty.

Půldruhé hodiny šlapala ledovou vodu, pak přispěchala pomoc. Záchranáři nejprve z šachty vytáhli chlapce a pak i ji.

[IMAGEBOX_967697]Dívka se zřítila pod hráz rybníka. Letěl pro ni vrtulník[IMAGEBOX_967697]

Oba silně podchlazení skončili v nemocnici. Další zranění, kromě drobných oděrek u nich lékaři nezjistili.
 

tn.cz / muf

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz