Zpravodajství

Mikuláš ubodal Lukáše! Naštvalo ho, že mu přebral přítelkyni

Krvavé drama způsobila nešťastná láska. Mladík se brutálním způsobem pomstil svému sokovi za to, že mu přebral dívku.

Dva kamarádi se v noci vraceli domů z baru ze Šarišských Michalan do Ostrovan. V tu chvíli k nim nečekaně přijelo terénní auto a srazilo je do příkopu. Strážník z nedaleké firmy slyšel pískání brzd, ale nevěnoval tomu pozornost, píší tvnoviny.sk.
 

Michala a Lukáše nabral na kapotu auta jejich známý, 20letý Mikuláš z nedalekých Gregorovcí. Dobře znali jeho i auto. Lukáš mu totiž teprve nedávno přebral přítelkyni a Mikuláš mu proto často vyhrožoval.
 

Šílený řidič je nejenom srazil, ale hned vzal nůž a zaútočil na Lukáše. "Sražený mladík měl na těle kromě zranění způsobených autem i přibližně 17 bodnořezných ran," uvedl Daniel Džobanik, prešovský policejní mluvčí.
 

Kamarád utíkal pro pomoc
 

Lukáš se ještě v bolestech po trávě plazil několik metrů. Michal mezi tím utíkal do vesnice přivolat pomoc, ale do příjezdu záchranky vykrvácel. Vrah z místa činu uprchl a auto schoval v křoví.

Související obsah


Krátce na to ho ale policisté zadrželi, a v krvi mu naměřili téměř dvě promile alkoholu. Podle Lukášových kamarádů se to dalo čekat. Kvůli dívce se dokonce už před tím pohádali a zmlátili.
 

vrl, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz