Zpravodajství

Spolujezdec opilého řidiče nepřežil nehodu, další muž zemřel na Písecku

Spolujezdec opilého řidiče nepřežil nehodu, další muž zemřel na Písecku
Zdroj: Mediafax

Spolujezdec nepřežil v neděli dopoledne vážnou dorpavní nehodu u Kovanic na Nymbursku. Opilý mladý řidič nezvládl řízení. Další smrtelná nehoda se stala na Písecku.

Smrtelná zranění utrpěl v neděli dopoledne spolujezdec při havárii osobního vozidla u obce Kovanice na Nymbursku. "Policejní hlídka, která přijela na místo, se pokoušela muže oživovat, ale marně," potvrdila informace Mediafaxu policejní mluvčí Martina Fejfarová.
 

Vozidlo havarovalo na silnici č. 38 krátce před devátou hodinou dopoledne. Na místo byly přivolány všechny složky záchranného integrovaného systému.
 

"Třiadvacetiletý řidič osobního vozu Fiat Punto nezvládl řízení a vůz vylétl mimo silnici a několikrát se převrátil. Šestadvacetiletý spolujezdec i přes dlouhou resuscitaci zraněním podlehl, řidič utrpěl lehčí zranění a záchranáři jej převezli do nemocnice v Nymburku. Při zkoušce na alkohol nadýchal 0,7 promile," dodala mluvčí.

Související obsah

Silnice byla kvůli zásahu zcela uzavřena. Provoz by měl být obnoven po poledni. Příčinu havárie vyšetřují dopravní policisté. Řidiči hrozí za usmrcení spolujezdce trestní stíhání.
 

Další smrtelná nehoda na Písecku
 

Jeden z řidičů při nehodě dvou aut u Protivína na Písecku zemřel. "Dopravní nehoda se stala na křižovatce u odbočky k obci Tálín. Řidič jednoho z vozidel na místě zemřel, silnice je uzavřená, policisté odklánějí dopravu," uvedla policejní mluvčí Lenka Holická krátce před třetí hodinou odpoledne. "Zranilo se i několik dalších lidí, na místě zasahovaly sanitky i vrtulník," dodala.
 


 

tn.cz / mediafax / hru
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz