Zpravodajství

Důchodce ošálili na předváděcí akci, kvůli dluhům se chtěl oběsit

Případy lidí, kteří se nechají napálit na předváděcí akci nějakého vykutáleného prodejce, se poslední dobou množí. Dnes mohl jeden takový skončit tragicky. Zoufalý senior se pokusil oběsit přímo ve společnosti Topstar Bohemia z Roudnice nad Labem.

Právě společnost Topstar Bohemia totiž takové předváděcí akce pořádá. Senior, který se dnes pokusil přímo v sídle společnosti o sebevraždu, už zřejmě neunesl dluhy, do kterých se dostal.

Co přesně si starší muž ve firmě Topstar Bohemia koupil, zatím nikdo neví. Jisté však je, že sem v poslední době jezdil velmi často. Dlouhé hodiny prý seděl na chodbě a plakal. "Říkal, že má v nemocnici manželku a on že potřebuje peníze na operaci očí. Už neměl peníze ani na cestu domů,“ popisuje stav zoufalého zlomeného muže uklízečka, která ho na chodbách domu, kde Topstar Bohemia pořádá předváděcí akce, potkávala.

Související obsah

Marně klepal zdrcený důchodce na dveře společnosti i dnes. Hodinu po poledni se pak odhodlal k zoufalému činu. Z tkaničky od bot si uvázal smyčku a přímo na klice firmy se pokusil oběsit. Zranění důchodce naštěstí nebyla vážná, v nemocnici se ale psychicky sesypal a nyní je v psychiatrické léčebně.

Kontaktovat Romana Martince – jednatele společnosti Topstar Bohemia - se bohužel nepodařilo ani nám. Už dříve však působil ve vedení společnosti Best 4 Home. Ta měla na svých předváděcích akcích dávat lidem nevědomky podepisovat smlouvy o tom, že zakoupené zboží nelze reklamovat.

s přispěním Jakuba Bystrzyckého, tn.cz / hru
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

FBI překazila vraždu bývalého prezidenta Bushe

Americká FBI zatkla Iráčana žijícího v Ohiu, který plánoval vraždu bývalého prezidenta George W. Bushe, za jehož vlády zahájily USA válku v Iráku. Muž, identifikovaný jako Shihab Ahmed Shihab, si mapoval Bushovu rezidenci v Dallasu a chtěl do Spojených států propašovat čtyři komplice. FBI ho odhalila díky informátorům.

Krátká zpráva

Severní Korea odpálila po odletu Bidena tři balistické rakety

Severokorejský režim odpálil nejméně tři balistické rakety, které dopadly do moře směrem k Japonsku. Stalo se tak jen pár hodin poté, co z návštěvy jihovýchodní Asie odletěl americký prezident Joe Biden. Ten se svým jihokorejským protějškem mimo jiné jednal o případném rozšíření vojenských cvičení k ostrašení severokorejských jaderných hrozeb. Cvičný odpal byl již 17. letošním testem raketových sil diktátora Kim Čong-una.

Píše se na Deník.cz