Osobní vlak srazil a usmrtil v sobotu večer v pražských Dejvicích asi 50letého muže. Zemřel zřejmě nešťastnou náhodou, nebo spáchal sebevraždu.
Tragická nehoda se stala před 20. hodinou v ulici Pod Paťankou. Muže zatím neznámé totožnosti usmrtil pantograf přijíždějící od Kralup nad Vltavou. "Strojvůdce ho neviděl, ale zaregistroval náraz a zastavil," řekl Mediafaxu jeden ze zasahujících policistů.
Tělo muže náraz značně zdevastoval. Po ohledání koronerem a zdokumentování místa nehody kriminalisty připravili drážní hasiči ostatky pro pohřební službu. Rovněž asi třicetimetrový úsek kolejiště očistili.
ČTĚTE TAKÉ:
V Prostějově smetl vlak auto z přejezdu. Řidička je vážně zraněná
Na násep a trať se dá v místě nehody snadno dostat, na kolejiště je však ze zákona mimo vyhrazená místa vstup zakázán.
Kriminalisté předběžně vyloučili cizí zavinění a případ vyšetřují jako nešťastnou náhodu či sebevraždu.
Provoz na trati byl zpočátku přerušen, poté vlaky projížděly pomalu po jedné koleji. Po dvou hodinách železničáři trať zcela zprovoznili.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz