Zpravodajství

Nezapomněli jste si přeladit Novu Cinema?

Nezapomněli jste si přeladit Novu Cinema?

Nova Cinema změnila k 17. lednu 2013 frekvenci v satelitním vysílání. Diváci, kteří jsou zákazníky poskytovatelů Skylink, CS link či T-Mobile televize, si tak musí kanál Nova Cinema přeladit. Důvodem je přechod na jiného poskytovatele uplinku a satelitní kapacity.

Ti z vás, kteří přijímají signál od společnosti Skylink, která vlastní také CS link a T-Mobile televizi, si musí přeladit set top box na novou frekvenci. Vysílání na původní frekvenci bylo totiž k 17. lednu ukončeno.

Nové technické parametry pro naladění programu Nova Cinema:

• Satelit: Astra 3B (23,5°E)
• Kmitočet: 11,973 GHz
• Polarizace: vertikální
• SR: 27500
• FEC: 5/6
• Norma: DVB-S
• Modulace: QPSK
• Plánované CA systémy: CryptoWorks, Irdeto, Conax


Zkrácené technické parametry, podle kterých si můžete stanici naladit: Frekvence: 11973 MHz, polarizace: vertikální, symbolová rychlost: 27500, FEC: 5/6.

V případě jakýchkoli potíží neváhejte využít technickou podporu www.skylink.cz či call centrum 595 694 310.

Nova Cinema
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zemědělci zasažení tornádem dostanou odškodnění od státu

Zemědělci z Jihomoravského a Ústeckého kraje, které v červnu zasáhly přírodní pohromy, v blízké době dostanou od ministerstva zemědělství 80 procent peněz z přiznané částky jako odškodnění. Mezi 81 žadatelů, u nichž pracovníci Škodní komise Státního zemědělského intervenčního fondu (SZIF) šetřili, se rozdělí 627 milionů korun. Fond začal vydávat tzv. zálohová rozhodnutí a platby bude posílat záhy po vydání, aniž by se čekalo na nabytí právní moci rozhodnutí.

Krátká zpráva

Sněmovna odvolala Hanu Lipovskou z Rady České televize

Poslanci v pátek odpoledne odvolali Hanu Lipovskou (za Volný blok) z postu členky Rady České televize. Pro odvolání Lipovské hlasovalo celkem 63 poslanců, dalších 11 bylo proti. Důvodem odvolání bylo porušení zákona a také ztráta nezávislosti. Hana Lipovská totiž kandiduje v nadcházejících volbách do Poslanecké sněmovny. Odvolání už minulý týden doporučil sněmovní volební výbor. Členkou rady ČT byla Lipovská od května loňského roku.

Píše se na Deník.cz