Zpravodajství

Trampolíny - zábava, která neomrzí

Trampolíny - zábava, která neomrzí
2013-02-15_SUPERSTAR_VYSTRIH_YOUTUBE_6 |

Pořiďte si na zahradu trampolínu a celá rodina si užije skvělou zábavu!

Přemýšleli jste někdy, jaké to je skákat ony pověstně dva metry do vzduchu? Nikdo přece takhle vysoko neskáče, ale pokud to skutečně chcete vyzkoušet, zkuste trampolínu! A světe div se, budete skákat mnohem výše.


Zima je u konce a první jarní paprsky nás lákají opustit příbytky a věnovat se venkovním radovánkám. Zahrádkáři se mohou věnovat zušlechťování záhonků, bronzu chtivé dámy se nechají ohřívat prvními jarními paprsky. Jak ale zabavit své neunavitelné ratolesti? Pořiďte si na zahradu trampolínu a máte vystaráno o zábavu od jara až do podzimu. A možná budete i vy sami překvapeni, jakou zábavou může být pouhé „skákání“.

Zdroj: oficiální zdroj

 


I když se to na první pohled nemusí zdát, ty tam jsou doby, kdy patřily trampolíny především do cirkusů, jako nezbytná rekvizita pro vystoupení klaunů, nebo do školních tělocvičen jako cvičební pomůcka, která však jen málokdy člověku poskytovala tolik očekávanou zábavu. Obliba trampolín v posledních letech prudce roste a tak není divu, že stále více českých zahrad okupují právě trampolíny. Skákání na trampolínách je totiž vhodné pro všechny bez rozdílu věku. Mezi přednosti skákání patří zejména fakt, že vaše klouby při pohybu tolik netrpí, jako při běžném „zemském“ cvičení. Cviky na trampolíně výrazně zefektivňují činnost lymfatického systému, mají pozitivní dopad na oběhovou soustavu, zvětšují kapacitu plic, ale fungují i jako prevence proti depresi a stresu. Především však je to vždy výborná zábava!

Zdroj: oficiální zdroj

 


Pokud jste se již pro trampolínu rozhodli, nebo stále nevíte, kterou vybrat a chcete radu odborníka, obraťte se na stránky www.hawaj.cz, jednoho z největších prodejců trampolín v ČR a také výherce soutěže Shop roku 2010 a finalistu ročníků 2011 a 2012. Zde najdete nejen vše důležité, co o trampolínách potřebujete vědět, ale můžete si také vybranou trampolínu objednat až domů. Portál Hawaj.cz nabízí trampolíny různých velikostí a nosností za skvělou cenu a pyšní se i kvalitou prodávaného zboží – nulovým počtem reklamací prodaných trampolín. Všechny trampolíny jsou, i při svých rozměrech velmi dobře smontovatelné a skladné. Pokud tedy máte více dětí, je vhodnější zvolit větší rozměr, aby mohly skákat společně. V eshopu pořídíte také široký sortiment příslušenství k trampolínám, jako jsou schůdky nebo ochranná síť, která je vhodná zejména tehdy, budou-li trampolínu využívat ke svému potěšení děti.


Tak neváhejte a uvidíte, jak trampolína udělá radost celé rodině. Užívejte si aktivní pohyb a skvělou zábavu a skákejte od jara až do podzimu!
 

Komerční článek
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz