APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

V centru Prahy serval ženě silonky a chtěl ji znásilnit! Znáte ho?

V centru Prahy serval ženě silonky a chtěl ji znásilnit! Znáte ho?
Zdroj: policejnidenik.cz

Muž na snímku napadl ženu na Praze 1 a pokusil se ji znásilnit. Police prosí veřejnost o spolupráci.

Kriminalisté prvního policejního obvodu prošetřují od druhé poloviny února případ pokusu znásilnění. K události došlo jednadvacátého února v ulici Náprstkova v Praze 1 nedlouho před půl desátou dopoledne.
 

Neznámý pachatel zde napadl třiatřicetiletou ženu, kterou se snažil znásilnit. Při tom jí natlačil na stěnu jednoho z domů, vyhrnul jí minisukni a stáhl jí silonové punčocháče až ke kolenům.
 

I přes takto vyhrocenou a nečekanou situaci, která byla dílem okamžiku, se žena násilníkovi vysmekla a utekla opodál. Při tom volala o pomoc, což slyšel personál nedaleké restaurace, který vyšel před dům zjistit, co se děje.
 

Přítomnost svědků pachatele zjevně odradila od dalšího ataku, a proto se otočil a z místa utekl pryč. Poškozená a svědci popsali pachatele jako lehce opáleného muže ve věku 30 – 40 let, vysokého přibližně 180 cm, štíhlé postavy, který měl krátce střižené černé vlasy a na tvářích začínající strniště.
 

Zdroj: policejnidenik.cz

 

Při útoku byl oblečen do zelené látkové bundy, která měla výrazné kapsy na přední části, modrých riflí a sportovní obuvi s bílým lemem.
 

Kriminalisté prošetřující popsaný případ prosí touto cestou širokou veřejnost o pomoc při pátrání po pachateli zachyceném na fotografii. Jakékoliv informace k jeho osobě mohou pozorní spoluobčané předat kriminalistům prostřednictvím linky tísňového volání 158

sta, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz