Zpravodajství

Kde na to pořád bere? Gross koupil byt na Smíchově za 5 milionů!

Kde na to pořád bere? Gross koupil byt na Smíchově za 5 milionů!
2013-08-17_Volejte-Navsteva-v-kardiocentru |

Bývalý český premiér Stanislav Gross si žije na vysoké noze. Nedávno koupil vilu, nyní byt na pražském Smíchově za 5 milionů korun! Kde na luxusní nemovitosti bere?

Stanislav Gross si pořídil byt o devadesáti metech čtverečních za 5 milionů korun. Kupní smlouvu sociálnědemokratický expremiér podle deníku Insider podepsal 6. března.
 

Nedávno sice prodal byt na pražském Barrandově za šest milionů. Kvůli němu musel opustit velkou politiku, protože nevysvětlil, kde vzal milion na jeho nákup. Stálo ho to politickou kariéru, přestože Gross tehdy tvrdil, že je vše křišťálově čisté, že to ani čistší být nemůže! Další peníze získal na akciích energetické firmy Moravia Energo. Hodnota akcií se zvýšila těsně před tím, než je prodal, upozorňuje Blesk.cz. Náhoda? Možná, ale jisté je, že Gross na této "náhodě" vydělal 100 milionů korun.
 

Zpátky k nové Grossově nemovitosti. Dům se nachází v Lidické ulici, na první pohled nevypadá nic moc. Má oprýskanou omítku a v přízemí třípatrového domu jsou obchody. Ale... Vrchní patro je nově zrekonstruováno a je jen nedaleko oblíbeného obchodního centra Nový Smíchov.
 

Související obsah


Zda manželé Grossovi ale v bytě budou bydlet, zatím není jasné, loni se totiž nastěhovali do luxusní vily v pražském Slivenci, která má hodnotu zhruba 40 milionů korun. V honosném sídle manželů Grossových nechybí tělocvična, dvě garáže, terasa s japonskou zahradou nebo krytý bazén!
 

Podívejte se, jak luxusní vila Stanislava Grosse v pražském Slivenci vypadá:
 


 

Podívejte se na reportáž TV Nova o slivenecké vile Stanislava Grosse:
 


 

tn.cz / hmr

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz