Zpravodajství

Pražský zloděj nešika: Za 15 minut ho policisté chytli v tramvaji! VIDEO

Pobočku banky v Praze na Vinohradské ulici vyloupil dopoledne muž, který u sebe neměl vůbec žádnou zbraň. Pouze řekl, že chce peníze. Od úřednice dostal několik desítek tisíc korun. Úřednice mu nakonec několik desítek tisíc dala. Jenže moc dlouho si jich neužil. Přečtěte si proč!

Policistům stačilo pouhých 15 minut, aby chytli nešikovného zloděje. Ten vykradl branku v Praze na Vinohradské ulici. Ačkoliv neměl u sebe žádnou zbraň, tak mu úřednice dala desítek tisíc korun. Policisté ho ale rychle zadrželi.
 

Pracovníci banky jim totiž rychle podali přesný popis, no a muže zachytily kamery jak nastupuje do tramvaje a odjíždí směr Strašnice. A právě tam soupravu dohonily a zablokovaly policejní hlídky.
 

Policisté pak vytáhli zloděje z tramvaje a odvezli k výslechu, kde je doteď. To přepadení bylo poměrně jiné než bývá většina těch ostatních. Muž prostě přišel k přepážce a řekl úřednici, ať mu dá všechny peníze. Nevyhrožoval ani pistolí ani bombou, ale zřejmě byl velmi přesvědčivý. Úřednice mu dala několik desítek tisíc, když ale odešel, zalarmovala policii.Zloděj není ani klasický prototyp lupiče. Nikdy nebyl trestaný, žije slušný život a pracuje dokonce jako finanční poradce. Zřejmě se ale dostal do nějakých problémů. Nyní si ale zadělal ještě na větší problémy.
 

Na celé video z policejního zásahu se podívejte ZDE:
 

hmr / Ondřej Špalek, tn.cz / TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Bitcoin zažil strmý pád, cena měny klesla o 70 tisíc korun

Cena digitální měny bitcoin zažila v pátek strmý pád. Může za to krok čínské národní banky, která oznámila, že platby ve virtuálních měnách jsou nezákonné. Hodnota bitcoinu klesla o zhruba 70 tisíc korun na 901 478 korun za kus.

Píše se na Deník.cz