Zpravodajství

Které zpěváky a zpěvačky Češi nejvíce milují? UNIKÁTNÍ ŽEBŘÍČEK

Které zpěváky a zpěvačky Češi nejvíce milují? UNIKÁTNÍ ŽEBŘÍČEK
Ewa Farna | Zdroj: TV Nova

Kteří čeští zpěváci a zpěvačky jsou v Česku nejpopulárnější? To každý rok zveřejňují nejrůznější ankety. My jsme se na popularitu podívali z jiného úhlu.

Miláčkem publika a vítězem všech možných anket je už dlouhá léta Karel Gott. Je ale stejně populární v prostředí internetu? Podle unikátního průzkumu Karel Gott nalákal jen lehce přes 28 tisíc lidí. Na Facebooku daleko víc boduje mladá generace. Tomáš Klus nepočítá úspěchy jen na podiích, ale i na sociálních sítích. Sleduje ho téměř 60 tisíc lidí.
 

Zdaleka nejvíce ale na sociálních sítích boduje Daniel Landa. Jeho stránky se líbí 214 tisícům fanoušků. Kromě této stránky má ještě Landa stránky projektu Žito 44, které sleduje 19 tisíc lidí.
 

Michal David má na Facebooku hned dvě stránky. První má sice 51 tisíc fanoušku, ale je už několik let neaktualizovaná. Druhá má sice jen 16 tisíc fanoušků, zato je pravidelně aktualizována. V závěsu za ním je Petr Kolář, jehož oficiální stránka má 12 tisíc příznivců.
 

Oblíbený a ženami milovaný Vojtěch Dyk a jeho kapela B-Side band mají na Facebooku překvapivě malou podporu. Like mu dalo zatím jen 8 tisíc fanoušků a fanynek. Stejně je na tom například i Dan Bárta.


 

Nejoblíbenější zpěváci podle Facebooku:

1. Daniel Landa 214 tisíc + Žito 44 19 tisíc
2. Tomáš Klus 60 tisíc
3. Michal David 51 tisíc
4. Karel Gott 28 tisíc
5. Petr Kolář 12 tisíc
6. - 7. Vojtěch Dyk 8 tisíc
6. - 7. Dan Bárta 8 tisíc


A jak jsou na tom zpěvačky? První Ewa Farna má skoro 172 tisíc příznivců. Ta se na stránkách svěřuje s dojmy z koncertů a nešetří ani fotkami. Zpěvačka bere prezentaci svědomitě a své fanoušky oslovuje nejen česky, ale i polsky a anglicky.
 

Související obsah


To Lucie Bílá je věrná jen českým příznivcům. Je jich přes 152 tisíc. Na oficiálních stránkách se ale nedočkají žádných pikantnosti z osobního života. Profesionální fotky střídají profesionální videa. Donedávna skoro neznámá finalistka pěvecké soutěže Superstar Gabriela Gunčíková svým profilem ohromuje více než 50 tisíc uživatelů.
 

Další pořadí je následující. Lucie Vondráčková má 21 tisíc Fanoušků, Aneta Langerová 7 tisíc a Anna K. 6 tisíc.
 

Nejoblíbenější zpěvačky podle Facebooku:

1. Ewa Farna 172 tisíc
2. Lucie Bílá 152 tisíc
3. Gabriela Gunčíková 50 tisíc
4. Lucie Vondráčková 21 tisíc
5. Aneta Langerová 7 tisíc
6. Anna K. 6 tisíc

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Kristýna Leichtová se předvedla jako zpěvačka: Budete zírat, jak zvládla slavný song!

To je odvaha: Zpěvačka Miley Cyrus šla donaha

vrl, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz