Zpravodajství

Je to tady! Inspektor Hruška na kontrole u paní Nyklové v Ulici! Jak to dopadlo?

Je to tady! Inspektor Hruška na kontrole u paní Nyklové v Ulici! Jak to dopadlo?
Zdroj: TV Nova

Potravinový inspektor Ladislav Hruška je prostě fenomén. Se svou kontrolou se nyní dostnel až de seriálu TV Nova Ulice, kde řádil v obchodě u paní Nyklové.

To, o čem portál TN.cz informoval už před půl rokem, je konečně tady. Populární reportér zpravodajství televize Nova Láďa Hruška dostal nabídku na roli v seriálu Ulice. A protože oblíbený inspektor nezkazí žádnou zábavu, bez váhání nabídku přijal.

A koho si neokončném nováckém seriálu zahraje? No, není to těžké uhodnout. Do povědomí diváků TV Nova se dostal především díky sérii reportáží potravinového inspektora. A přesně toho bude hrát i seriálu Ulice - tedy vlastně sám sebe. "Bude to určitě sranda," komentoval to Láďa na svém facebookovém profilu.

Související obsah

A dnes po natáčení to potvrdil. "Hrozně si to užívám, je to výborná zábava," svěřil se. Diváci se ale nemusí bát, že by Láďa pověsil reportérské řemeslo na hřebík a pustil se na herectví. "To ne. Já jsem to pojal jako normální inspekci. Nijak jsem se nepřetvařoval a prostě jsem jim to tam zkontroloval," smál se oblíbený reportér.

ČTĚTE TAKÉ:

Případ pro potravinového inspektora: Na banánech seděla tarantule!

tn.cz / hru

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz