Zpravodajství

Potvora Miluna ze Slunce seno erotika: Udělala závratnou kariéru plnou peněz!

Potvora Miluna ze Slunce seno erotika: Udělala závratnou kariéru plnou peněz!
Zdroj: FDB.cz

Petra Pyšová, která ztvárnila potvoru Milunu v Troškově trilogii Slunce, seno, jahody, Slunce, seno a pár facek a Slunce, seno, erotika, to ve skutečném životě dotáhla hodně daleko! A také vydělala pořádné peníze.

Ve čtrnácti letech se přihlásila na konkurz filmu Bota jménem Melichar, ale neuspěla. O rok později byla ale mnohem úspěšnější, když si ji jako patnáctiletou vybral Zdeněk Troška do role Miluny. Ta byla úhlavní sokyní Blaženě Škopkové, kterou skvěle zahrála Veronika Kánská. 
 

Obyčejná servírka Miluna uháněla Vencu Konopníka, až nakonec skončila v náručí italského mafiána (hrál ho Oldřich Kaiser).
 

Petra Pyšová (narozena roku 1967) to dotáhla mnohem dál. Před herectvím dala přednost žurnalistice a stala se uznávanou novinářkou. Pracovala v České televizi a později také na Primě.
 


 

Životní trefou pro oni ovšem bylo seznámení a následný vztah s manažerem Vladimírem Schmalzem. S vlivným manažerem společnosti ČEZ mají tři děti (Kateřinu, Báru a Vladimíra) a klidné manželství. Podle informací deníku Aha! bydlí v luxusní vile v pražských Hodkovičkách.
 

Zdroj: oficiální zdroj

 

Další osudy herců ze Slunce, seno, erotika najdete ZDE!
 

Dalším osudovým mužem v životě Petry Pyšové je Radomír Lašák. Ten si ji vytáhl do vedení eBanky, kde měla na starosti PR oddělení. Když se stal Lašák šéfem ČSA, vzal si Pyšovou opět s sebou, aby mu pomohla s komunikací uvnitř i vně společnosti. To je prostě kariéra, o které by se Miluně ani nesnilo. 
 

O své roli v Troškově filmu ale dnes mluví málo. "Mně vlastně až za hodně let došlo, vedle jakých úžasných osobností jsem hrála. Byli báječní, trpěliví a přátelští a nikdy mi nedali najevo, že nejsem herečka," uvedla v jednom z mála rozhovorů Petra Pyšová.
 

Komedii Slunce, seno, erotika uvedeme v neděli v 20:20 na TV Nova.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Pokračování slavné série? Slunce, seno, ufoni, prozradil Troška

Neskutečná Jaroslava Kretschmerová: Třicet let od Slunce, seno vypadá pořád stejně

sta, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz