JEDNÁNÍ O VAZBĚ: Právě teď se rozhoduje o tom, zda bude Petr Kramný vyšetřován z dvojnásobné vraždy na svobodě nebo ve vazbě. V Karviné se o tom jedná už od brzkých ranních hodin.
Obžalovaný z vraždy Petr Kramný se podle Blesku u soudu rozbrečel. Jednání bylo do 8:15 hodin přerušeno.
Podle informací ČTK začalo jednání o tom, zda bude Petr Kramný poslán do vazby nebo vyšetřován na svobodě, nezvykle už v pět hodin ráno. Předseda soudu Jan Chowaniec řekl, že důvodem jsou jiné pracovní povinnosti soudkyně.
Pětatřicetiletý Kramný byl převezen z Ostravy do Karviné, kam se dostavil i jeho obhájce a žalobce Vít Legerský. Soudkyně vyslechne obě strany a vyjádří se i Kramný. Předpokládá se ale, že bude poslán do vazby.
Podle všeho mu také hrozí výjimečný trest, možná i doživotí. Petra Kramného v úterý policie obvinila z vraždy manželky Moniky a dcery Klárky, podrobnosti však zatím nesdělila. Podle šéfa moravskoslezské policie Tomáše Kužela jsou však důkazy přesvědčivé.
PODÍVEJTE SE, JAK POLICIE ODVÁDĚLA PETRA KRAMNÉHO K SOUDU:
Více o kauze Kramný se dočtete ZDE.
NEPŘEHLÉDNĚTE:
To jsou ksichty! Koukněte se na nejhorší fotky z vězení
Policie zastavila Rosenberga. Měl marihuanu a kokain. Vězení se však nebojí
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz