Na vaší straně

LÁĎA HRUŠKA u plotny: Upečte si tradičního VELIKONOČNÍHO BERÁNKA s pudinkem

NOVÝ RECEPT: Jsou tu Velikonoce a k nim neodmyslitelně patří velikonoční beránek. Vyzkoušejte jeho pudinkovou variantu a po chutném moučníku se jenom zapráší.

Inspektor televize Nova Láďa Hruška se rozhodl navázat na úspěch s mazancem a upekl netradičního beránka. V čem vlastně spočívá jeho originalita? Je v něm vanilkový pudink a hlavně vyšel o polovinu levněji než v obchodě, zhruba na 30 korun!

Zdroj: TN.cz

Související obsah

Postup je jednoduchý. Utřete tři žloutky s cukrem a vanilkovým cukrem. Přidejte olej a horkou vodu. Směs vyšlehejte do pěny. K pěně přidejte mouku, prášek do pečiva, pudink (prášek) a citrónovou kůru. Z bílků a špetky soli ušlehejte tuhý sníh a vmíchejte jej do těsta. Promíchejte, aby se netvořily hrudky.

Formu vymažte tukem a vysypte moukou a vlijte do ní těsto. Pečte v předehřáté troubě asi 40 minut.

ČTĚTE TAKÉ:

VIDEO: Velikonoční dortík Ládi Hrušky pro Halinu Pawlowskou

Láďa Hruška vařil pro Michala Davida: Podívejte se, jak hitmakerovi chutnalo

ana / L. Hruška, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Na vaší straně

Důležité Události

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz