Krimi

Tajemné policejní manévry na Opavsku. Našli tam mrtvoly?

Tajemné policejní manévry na Opavsku. Našli tam mrtvoly?
Zdroj: Mediafax

Tahle událost je hodně tajemná a záhadná. V Píšti na Opavsku zasahovaly desítky policistů a hasičů, spolu se psy. Co ale hledaly není jasné, zřejmě mrtvoly! Starostovi pouze policisté oznámili, že se nemá na nic ptát.

Podle informací TV Nova v Píšti na Opavsku hledali kriminalisté zakopaná lidská těla. Nejzáhadnější je ale na celé věci to, že ani dnes nebyl nikdo schopen říci, kdo a proč na místě pátral. Podle lidí z vesnice právě v této obci měla pražská kriminálka minulý týden vykopat lidské tělo. Silnice je stále rozoraná a na místě je také stále policejní páska.
 

A to jsou jediné stopy po akci kriminalistů. Teď vyšetřovatelé mlčí a nic nezjistil ani starosta, který chtěl vědět, co se mu to ve vsi vlastně děje. Tvrdí, že za ním jen přišel podplukovník pražské kriminálky a řekl mu ať se nestará.

Podívejte se na reportáž:


 

Podle informací TV Nova za vším má stát muž z vesnice, který má za sebou bohatou trestní minulost. O jeho bydliště se policie začala údajně znovu zajímat, když se nedávno oběsil v pankrácké věznici. Mezi lidmi v obci policisté, hasiči a technika způsobili velké pozdvižení. V podstatě se tady už skoro týden o ničem jiném nemluví.
 


Muž se podle našich informací jmenoval Hurška a měl se oběsit v pankrácké věznici asi před měsícem a půl. Zřejmě se tam někomu svěřil, že má něco společného se smrtí asi tří lidí před 8 lety.
 

Nejzáhadnější ale na tom je to, že okresní, krajská, ale ani pražská kriminálka údajně o žádných policejních manévrech neví. Jisté ale je to, že na místě, které před týdnem bylo pro místní kvůli vyšetřování uzavřeno - je vidět práce bagru a čerstvě navršená hlína v blízkosti polní cesty.
 

TV Nova / hmr / Tomáš Indrei, TN.cz

K tématu Krimi

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz