Láďa Hruška

Nový RECEPT Ládi Hrušky! Lahodný sachr dort z CUKETY!

Pokud máte doma nadúrodu cuket, má pro vás náš gurmánský experimentátor Láďa Hruška jeden tip třeba ke kávě. Je opět extrémně rychlý a snadný. Vyzkoušel opěvovaný recept na cuketový sachr dort.

Mnoho z nás má na své zahrádce úrodu cuket, které jej už na grilu či jako součást slaných jídel omrzely. Láďa Hruška si proto vyzkoušel upéct z cukety i něco sladkého. A to sachr dort. My vám na něj na tn.cz nabízíme recept. Pochází od spisovatelky Marie Formáčkové.

Co budete na cuketový sachr dort potřebovat?

Zdroj: TN.cz

Začneme tím, že si cuketu oloupeme škrabkou a nastrouháme na jemném struhadle. K cuketě pak prostě a jednoduše přidáme všechny ingredience kromě čokolády a marmelády a důkladně promícháme.

Místo dortové formy, kterou nemusí mít každý doma, použil Láďa obyčejný hrnec, který vystlal předem namočeným a vyždímaným pečícím papírem. Do ní pak nalijeme těsto.

Související obsah

Vše pak dáme do trouby na 175 stupňů a za dvacet minut provedeme známý "špejlový test". Když se těsto nelepí, je hotovo a korpus necháme vychladnout.

Dort opatrně přeřízneme na půlku a promažeme marmeládou. Mezitím si rozehřejeme čokoládu na vaření, dort pomažeme a dozdobíme třeba sekanými mandlemi. Láďa Hruška a redakce tn.cz, jejíž členové poctivě ochutnávali vám přejí dobrou chuť!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Láďa Hruška zase kuchtil: Bublanina z mikrovlnky za 33 korun!

Jak žije Láďa Hruška? Zde je TOP 10 FOTO z jeho Facebooku

TV Nova

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz