Jestli patříte mezi ty, kteří padají v mdlobách pod stůl, jen když zaslechnou slovo sklípkan, tak si raději video pod titulkem článku ani nepouštějte.
Jinak byste mohli mít ze záběru blízkého setkání s pavoukem srdeční příhodu. Anebo minmálně husí kůži tak intenzivní, že se jí nezbavíte půl dne.
Video, které americká teenagerka Katrina Deweesová pověsila na Youtube před čtyřmi dny, už stačilo nasbírat skoro půl milionu shlédnutí.
Sedmivteřinový klip se jmenuje Bojí se někdo pavouků? a je na něm zachycena autorka, která věnuje kameře rychlý úsměv. A pak to přijde. Katrina otevře ústa, ze kterých vyběhne živý pavouk!
A sluší se říct, že to není žádný malý křižák, ale pořádná osminohá potvora, která se z dívčiných úst bleskem vypraví na krátkou obhlídku jejího obličeje. Občas by se to s tou láskou ke zvířatům vážně nemělo přehánět.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz