Láďa Hruška

Rychlovky Ládi Hrušky: Zemlbába za 5 minut i domácí chléb a lučina!

Rychlovky Ládi Hrušky: Zemlbába za 5 minut i domácí chléb a lučina!
Zdroj: TN.cz

Gurmánský experimentátor Láďa Hruška v novém televizním pořadu připomíná tři nejlepší a divácky nejoblíbenější recepty. Dnes se můžete těšit na jednu sladkost a domácí chléb se sýrem, který chutná jako lučina.

S Láďou Hruškou už jste mohli vařit několik jídel, a vždy to stálo za to. Tentokrát připravil zemlbábu doslova za pár korun. A ještě k tomu ji připravíte opravdu rychle a jednoduše.

Celý recept na žemlovku najdete ZDE.

Inspektor Láďa Hruška vyzkoušel recept na domácí chléb. Příprava není náročná. Výsledný bochník je levný a hlavně chutný! Pečení vlastního domácího chleba se stává čím dál populárnější. Že to jde levně a hlavně chutně, si opět zkusil inspektor Ladislav Hruška. Upekl chleba podle receptu diváků televize Nova. Bochník ho vyšel na 12 Kč.

Celý recept na domácí chléb pro najdete ZDE.

Související obsah

Láďa Hruška se dnes pustil do výroby oblíbeného sýra jako je lučina. Chtěl vyzkoušet, jestli se pochoutka dá vyrobit doma, a jestli to náhodou nevyjde i levněji.Domácí lahodný sýr byl za čtvrtinovou cenu, než byste ho koupili v obchodě. Na ingredience a postup se podívejte v reportáži: 

Nejnovější recepty Ládi Hrušky vždy naleznete ZDE

pet, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz