Přemek Podlaha

Temné tajemství Přemka Podlahy: Jeho zavržený syn promluvil!

Temné tajemství Přemka Podlahy: Jeho zavržený syn promluvil!
Zdroj: Hermina / Isifa

Přemka Podlahu znal celý národ jako bodrého všeuměla z Receptáře. Málokdo už ale věděl, jaký byl jeho soukromý život. Teprve po Podlahově smrti vypluly na povrch okolnosti jeho vztahu se synem Pavlem.

Vztah oblíbeného moderátora Přemka Podlahy se synem poznamenaly hlavně spory o peníze. Čtyřiačtyřicetiletý Pavel Podlaha po otcově smrti promluvil pro deník Blesk.

Král kutilů vydělal díky popularitě pořádné jmění - až 40 milionů korun - a synovi, který měl po revoluci podnikatelské ambice, finančně pomáhal. Nejprve investoval 10 milionů do stavby hotelu ve Volyni, kde byl Pavel spolumajitelem. Projekt ale skončil krachem. V roce 2002 si Pavel Podlaha pronajal v Praze prostory po bývalém Tuzexu, kde chtěl mít hernu, pizzerii a diskotéku.

Do podnikání "nasypal" vlastní 3 miliony, ale investice nakonec nevyšla. Poprosil o pomoc movitého otce: "Když jsem byl bez koruny, poprosil jsem tátu o peníze. Půjčil mi 2 050 000 na devítiprocentní úrok. Přistoupil bych na cokoli, chtěl jsem podnik zachránit." Ani to ale nebylo nic platné, neúspěšný a zadlužený podnikatel se musel odstěhovat do hájovny na Příbramsku.

Přemek Podlaha zemřel po těžké nemoci 23. prosince ve věku 76 let a proti synovým výrokům už se nemůže ohradit. Napjaté vztahy se prý ještě zhoršily, když na rakovinu zemřela matka Pavla Podlahy. "Otec odmala preferoval sestru Petru, mě zase milovala maminka," řekl Podlaha Blesku o vztazích v rodině. 

Přemek Podlaha se proslavil jako oblíbený moderátor kutilského pořadů v Československé televizi. Uváděl pravidelný televizní pořad Zemědělský magazín, od roku 1975 spolumoderoval televizní soutěž Deset stupňů ke zlaté. Českým televizním divákům je velmi dobře znám především jako autor a moderátor populárního televizního pořadu Receptář vysílaného v Československé televizi od roku 1987.

ČTĚTE TAKÉ:

Kutil Přemek Podlaha měl pohřeb. Podívejte se, kdo se s ním přišel rozloučit

Přemek Podlaha chtěl umřít doma. Nechali ho však samotného v hospicu!

pet, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz