APLIKACE TN.CZ
Dara Rolins

Rytmus s Darou si postavili dům za miliony! Podívejte se

Rytmus s Darou si postavili dům za miliony! Podívejte se
Zdroj: TV Nova

Slovenský rapper Rytmus a jeho partnerka Dara Rolins si v Tuchoměřicích u Prahy postavili luxusní dům.

Reportérka bulvární show Prásk přijala pozvání do luxusní vilky, kterou si nedaleko letiště Václava Havla v obci Tuchoměřice postavili Dara Rolins a Patrik Vrbovský alias Rytmus.

Stavba se zpočátku pořádně vlekla, trvala několik let. Dokonce se jednu chvíli šuškalo, že kontroverznímu rapperovi a Daře došly peníze a stavbu ani nedokončí.

Zdroj: TN.cz

Nakonec ale vše dobře dopadlo a pár čeká stěhování. Kdy se budou stěhovat? Jak si dům zařídili? Kolik je stál peněz? VIDEO Z PROHLÍDKY NOVÉHO DOMU DARY A RYTMUSE NAJDETE ZDE.

Související obsah

DaraRolins se proslavila v 80. letech minulého století duetem Zvonky štěstí, jehož slávu zatím nedokázala překonat. V roce 2010 zabila svým mercedesem třiašedesátiletého muže, za což byla podmínečně odsouzena. Díky Klausově amnestii jí byl ale trest zrušen.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Dara Rolins vs. Darinka Rolincová: Jak vypadala, když ještě neměla silikony?

Exkluzivní nahá kráska: Podívejte se na nejodvážnější snímky Dary Rolins

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz